Kerrock EKO

Kerrock a příroda

Vyrobeno v Evropě a splňuje normy v oblasti životního prostředí. Naše silné ekologické uvědomění potvrzují i získané certifikáty ISO 14001 a LEED.

Kerrock EKO

Promyšlený poměr bauxitové rudy, hydroxidu hlinitého a polymerního pojiva na bázi akrylu vytváří pevný kompozitní materiál, který mimo jiné umožňuje opakovanou recyklaci, neobsahuje těkavé organické látky a je vhodný pro styk s potravinami. Díky tomu je kerrock důležitou součástí našeho odpovědného chování k životnímu prostředí. Přidejte se k nám a při příštím projektu zvažte použití materiálu kerrock. Certifikáty

Proč kerrock EKO?

 

  • Kerrock je materiál vhodný pro styk s potravinami a je možné jej 100% recyklovat.
  • Kerrock je materiálem s výjimečně dlouhou životností.
  • Větší kusy kerrocku (fasády, obklady) lze snadno přetvořit do různých jiných výrobků či nábytku.
  • Kerrok se vyrábí ze surovin z nejbližších lokálních zdrojů, čímž snižujeme dopad na životní prostředí.
  • Lepidlo, které používáme pro lepení výrobků z kerrocku, zcela ztvrdne, a proto se u konečných uživatelů neuvolňují žádné těkavé organické látky.

 

  • Výrobky z kerrocku jsou vhodné pro vnitřní použití, protože v žádném ohledu neovlivňují zdraví, což potvrdilo také nezávislé testování (Report No. 2F000828, RI.SE).
  • Složení kerrocku odpovídá nařízení REACH, která zajišťuje, že materiály neobsahují látky, které by mohly vyvolávat jakékoliv obavy.
  • Kerrock neobsahuje ftaláty, těžké kovy, sloučeniny chromu (VI) ani jiné karcinogenní látky.
  • Panely z kerrock jsou samouhasitelné a v případě kontaktu s ohněm se neuvolňují žádné jedovaté plyny (Report No. 2011-1241-1, EXOVA Warringtonfire)

S certifikatom LEED dokazujemo, da smo ekološki.

Při použití kerrocku v rámci nejrůznějších projektů volíte ekologicky šetrný výrobek. Neobsahuje žádné TOS (těkavé organické sloučeniny) a hodí se pro styk s potravinami.

Jaké jsou jeho výhody?

Výhody kerrocku

Na venkovní straně budovy nebo uvnitř – kerrock je vyroben pro inspiraci. S roky vývoje se stal první volbou architektů, designérů a stavitelů.

Odolnost

01

Odolnost

Kerrock je známý svou odolností vůči nejrůznějším faktorům a díky tomu déle vypadá jako nový.

Možnosti designu

02

Možnosti designu

Nekonečná síla fantazie, která se projeví nekonečným množství různých tvarů. Kerrock překvapí i při výrobě produktů s velmi malým poloměrem.

Šetrný k životnímu prostředí a zdraví

03

Šetrný k životnímu prostředí a zdraví

Kerrock vyniká ekologickým cítěním. To potvrzují i získané certifikáty ISO 14001 a LEED. Symbol plus vypovídá o jeho antibakteriálním působení.

Nekonečné možnosti použití

04

Nekonečné možnosti použití

Co se týče použití, můžeme říci, že je kerrock vskutku univerzální. Omezením je jen vaše fantazie.

Subscribe to our newsletter and stay up to date on what's new

KEEP IN TOUCH