Prostory, které volají po úspěšném podnikání

Obchodní prostory

Moderní kancelářské prostory, stylové konferenční místnosti nebo relaxační zasedací místnosti – ať se jedná o jakékoliv prostředí, náš tým odborníků se postará o to, že vaše obchodní prostory budou působit dojmem odbornosti a úspěchu díky špičkovému materiálu Kerrock.

Reference

  • Apartment Złota 44, Varšava, Polsko
  • Table de la salle de réunion de TBV Automobiles à Oberhoffen-sur-Moder Alsace, Francie
  • Konferenční místnost Obec Metlika, Slovinsko
  • Krka, NOTOL 2
  • Apex Zagreb
  • Emco
Barvy podle vzorníku RAL

Barvy podle vzorníku RAL

Barvy podle vzorníku RAL nebo jiné barvy namícháme ve velmi krátkém čase (do dvou týdnů).

Barvy odolné proti UV záření

Barvy odolné proti UV záření

Vyrábíme Kerrock odolný proti UV záření pro venkovní použití. Můžete si vybrat z jednobarevných odstínů a efektů Granit, Terrazzo a Marble.

Mechanická odolnost

Mechanická odolnost

Povrch materiálů Kerrock je odolný proti mechanickému poškození, takže si zachovává vzhled novosti po dlouhou dobu. Skvrny se snadno odstraňují. Kerrock nevykazuje nejmenší známky stárnutí.

Snadné čištění a údržba

Snadné čištění a údržba

Kerrock je oblíbený díky snadnému čištění a údržbě. Skvrny odstraníte bez námahy jen vodou a obvyklými čisticími prostředky.

Obchodní prostory

Někteří tvrdí, že vynikají.

Vy to ukážete v praxi!

První dojem

01

První dojem

Obchodní prostory, které na vaše zákazníky udělají dojem. A na ten dojem jen tak nezapomenou. Neotřelé tvary přesvědčivých barev a materiál teplý na dotek. Světu dáte najevo, že vaše společnost je o krok napřed a zaměřená na obchod.

Platí!

02

Platí!

Kromě dobré nabídky jsou důležitým faktorem úspěchu také prostory, ve kterých se obchoduje. Prostory, které vaše zákazníky okouzlí.

Dejte průchod své kreativitě!

03

Dejte průchod své kreativitě!

Kerrock Lumino – náladové osvětlení – vytváří magické představení vzorů, barev a světla, které ovlivňuje to, jak myslíte, cítíte a vnímáte svět.

Vynikněte každým detailem

04

Vynikněte každým detailem

Praktické, vysoce odolné, snadno čistitelné, krásné na pohled a s nesčetnými možnostmi designu – důvodů, proč se rozhodnout pro umyvadlo Kerrock, je mnoho a jsou přesvědčivé.

Subscribe to our newsletter and stay up to date on what's new

KEEP IN TOUCH