Obchodní prostory

Prostory, které volají po úspěšném podnikání

V obchodním světě se říká, že první dojem odděluje vítěze a poražené. Každá naše práce pro hotely je unikátní a pečlivě promyšlená.

References

  • Krka, NOTOL 2, Slovenia
  • Apex Zagreb, Croatia
  • Emco, Slovenia
Barvy podle vzorníku RAL

Barvy podle vzorníku RAL

Barvy podle vzorníku RAL nebo případně i jiné barvy namícháme ve velmi krátkém čase (do dvou týdnů).

Barvy odolné vůči UV záření

Barvy odolné vůči UV záření

Výroba kerrocku odolného vůči UV paprskům pro vnější povrchy. Můžete si vybrat z jednobarevných, žulových, teracových i mramorových efektů.

Mechanická odolnost

Mechanická odolnost

Povrch, který omezuje mechanická poškození a dlouho zachovává vzhled nového. Skvrny se snadno odstraňují. Zub času proti kerrocku nic nezmůže.

Snadné čištění

Snadné čištění

Kerrock je oblíbený díky jednoduchosti čištění a údržby, protože skvrny se snadno odstraňují již vodou a obvyklými čisticími prostředky.

Poslovni Prostori

Nekateri pravijo, da izstopajo.

Vy to ukážete!

Prvi vtis

01

Prvi vtis

Obchodní prostory, které zapůsobí na vaše klienty. Jejich první styk s vaší společností na ně udělá dojem. Neotřelé tvary přesvědčivých barev a materiál příjemný na dotek. Volba, který svědčí o vyspělosti a podnikavosti.

Dogovorjeno!

02

Dogovorjeno!

Kromě dobré nabídky je důležitý také interiér, ve kterém uzavíráte obchodní dohody. Interiér, který vaše klienty okouzlí.

Zasijte v kreativnosti!

03

Zasijte v kreativnosti!

Kerrock Lumino – ambientní osvětlení místností, magické představení vzorů, barev a světla ovlivňuje myšlení a cítění i vnímání světa.

Izstopajte z vsakim detajlom

04

Izstopajte z vsakim detajlom

Skvělá použitelnost, odolnost, snadné čištění, krásný vzhled a možnost originálního designu jsou více než dobré důvody pro volbu umyvadla nebo dřezu z kerrocku.

Subscribe to our newsletter and stay up to date on what's new

KEEP IN TOUCH